Рекламно-виробнича компанія

«ТЕРИТОРІЯ ЦВЄТА»

Рекламно-виробнича компанія "Територія кольору" пропонує до Вашої уваги широкий спектр поліграфічної рекламної продукції. Маючи необхідний комплекс обладнання для якісного та швидкого виконання робіт, за короткі терміни та приємну для Вас ціну.
Рекламно-виробнича компанія "Територія кольору" спеціалізується на повнокольоровому широкоформатному друку для цілей створення зовнішньої реклами, а також інтер'єрного друку для оформлення інтер'єрів, виставкових стендів, виготовлення плакатів та афіш.

Наша компанія надає повний спектр послуг - починаючи з розробки дизайну, закінчуючи післядрукарською обробкою, аж до збирання рекламних конструкцій. У нас ви можете замовити інтер'єрний або широкоформатний друк на різних типах матеріалів — банерній тканині та сітці, плівці, папері, трикотажному полотні та полотні. Цифровий, офсетний та навіть шовкотрафаретний друк для якісної поліграфічної продукції. Для текстильної та сувенірної продукції також пропонуємо різні способи нанесення для найефективнішого кінцевого результату.
Оперативний друк від компанії "Територія кольору" - це не тільки максимально швидко та якісно виготовлені рекламні носії, а й успіх Вашої рекламної кампанії!

Згуртований колектив та команда професіоналів – це саме ті механізми, які дозволяють знайти вирішення завдань взаємодії з цільовою аудиторією за індивідуальними вимогами та у найкоротші терміни. Вас приємно здивує наша цінова політика, яка розрахована не на миттєвий заробіток, а на довгострокову співпрацю. Ми дорожимо своїм клієнтом та його інтересами!

Ми цінуємо свого клієнта та його інтереси!

Друкарня повного циклу
Друкарня
повного циклу
Надійний партнер
Надійний
партнер
Вигідні умови співпраці
Вигідні умови
співробітництва
Команда досвідчених професіоналів
Команда досвідчених
професіоналів
Друк мінімальних тиражів
Друк мінімальних
тиражів
Доставка замовлень по Одесі
Доставка
замовлень по Одесі
keyboard_arrow_up