Банер

Банер – матеріал, за своєю структурою схожий на вінілову тканину білого кольору, часто її називають ПВХ-тканина.
Матеріал існує кількох видів: литий банер, ламінований банер та банерна сітка. Литий та ламінований банер між собою дуже схожі, проте є й свої відмінності. У них трохи різна структура і щільність, а так само зовні литий банер більше схожий на матове полотно, а ламінований має більш сітчасту структуру. Банерну сітку відрізнити зовсім не складно. Банерна сітка на відміну від банерного полотна чудово пропускає повітря. Практично будь-які пориви вітру дарма сітці завдяки цій чудовій властивості. Тому великі брандмауери та банери на стіні з розмірами від 100м2 ми робимо виключно на сітці. Також на сітці друкуємо рекламні матеріали, що розміщуються в дуже вітряних місцях, що продуваються. Тільки банерна сітка готова витримати такий жорсткий режим експлуатації, згідно з нашою практичною статистикою.
Друк на банері виходить дуже барвистим і яскравим, виконується за допомогою широкоформатної технології друку. Залежно від зовнішнього або внутрішнього застосування готового виробу Ви можете вибрати роздільну здатність друку — 720 або 1440 dpi.

Під час друку банера – Ви не обмежені в габаритних розмірах, оскільки тканина легко зварюється, що дозволяє отримати цілісний рекламний виріб абсолютно будь-якого розміру.

Після вибору матеріалу та друку банера чекає завершальний етап виготовлення, а саме - післядрукарська обробка:
- підрізування;
- пропаювання (зварювання);
- встановлення люверсів (залізні кільця для кріплення банера).

Велику роль під час друку банера відіграє макет. Розробку макета можете довірити нашим дизайнерам, які за найкоротший час його оформлять та втілять у життя Вашу кампанію.

keyboard_arrow_up