Папір Сіті та Блю бек

Папір Blue Back – це крейдований папір щільністю 115-120 г/м2, зворотний бік якого із щільною заливкою синього кольору, що дозволяє не просвічуватись на попереднє зображення при поклейці. Оскільки найчастіше новим постером для білборда заклеюють старий, тому дуже важливо, щоб картинка не просвічувалася. Широкоформатний друк на блюбеці має ряд переваг: Це найпоширеніший і найбюджетніший варіант для друку бордів; т.к. інформацію на бодах зазвичай розглядають з далекої відстані, то друк ми рекомендуємо використовувати з роздільною здатністю 300-720 dpi; Широкоформатний друк на папері блюбек є відмінним рішенням для короткострокових рекламних кампаній.

Однією з найбільш затребуваних послуг є друк на Сіті папері. Широкоформатний друк на папері вважається одним із найефективніших і, що важливо, економічно вигідних варіантів друку. Паперові постери знайшли своє застосування при оформленні вітрин, усередині сітілайтів та лайтбоксів, рекламних зон та інформаційних дощок, усередині приміщень, торгових центрах, як великі інформаційні покажчики всередині супермаркетів, Т.к. зазвичай подібне рекламне зображення розглядають з близької відстані, то якості друку слід приділити особливу увагу. Тому ми пропонуємо як і звичайний широкоформатний друк роздільною здатністю 720 dpi, так і інтер'єрний з роздільною здатністю на 1440 dpi. Обидві печатки відрізняються деталізацією зображення та вартістю.

Ціна на широкоформатний друк на папері залежить від обраної роздільної здатності, виду паперу та розміру. Для більш детальної консультації – звертайтесь до наших менеджерів, радо Вас проконсультуємо!

keyboard_arrow_up