Полотно

Полотно - це матеріал для друку картин, репродукцій і навіть фотографій, або постерів, для оформлення інтер'єру в офісі або вдома. Полотно буває натуральне і синтетичне, але в основному ми друкуємо саме на натуральному, що надає картині більш естетичного вигляду.

Завдяки цифровій технології виходять дуже яскраві, реалістичні та соковиті кольори на полотні. При друкуванні картин з першого погляду навіть складно відрізнити намальовані від надрукованих. А надруковане фото на полотні стане не лише розкішним подарунком, та й чудовим доповненням будь-якого інтер'єру. Також чудовим доповненням інтер'єру стануть картини в офісі, це можуть бути приклади Ваших робіт, досягнення Вашої компанії, колективні фото співробітників, або просто красиві зображення у вигляді модульної картини.

Після друку на полотні за бажанням клієнта, ми можемо натягнути його на дерев'яний підрамник звичайним способом, або ж галерейним. Звичайна натяжка на підрамник - це коли полотно прикріплюють скобами по бічній частині підрамника, цей вид натяжки використовується в тому випадку, якщо планують плану оформити в раму. Галерейна натяжка - коли зображення заходить на торці підрамника і в такому вигляді вішається на стіну без рами. Цей вид оформлення досить популярний сьогодні, оскільки наголошує на сучасному стилі інтер'єру.

keyboard_arrow_up