Контурне різання плівки

Друк на плівці, що самоклеїться, або як її найчастіше називають – на Оракалі, представляє з себе полівінілхлоридну плівку, нанесену на паперову підкладку за допомогою клеючої основи, для застосування в зовнішній рекламі. Оракал – це торгова марка плівки, яка стала найвідомішою серед усіх самоклеючих плівок. Ця марка відрізняється високою якістю, широким вибором кольорової гами та асортиментом. Саме тому часто вінілову плівку саме так і називають Oracal. Але існують і інші менш популярні марки, але не гірші за якістю - Ritrama, Hexis, 3М та ін. Плівка, що самоклеїться, дуже легко наноситься на будь-який носій, досить просто зняти паперову основу.

Друк на плівці, що самоклеїться, може виконуватися такими технологіями: широкоформатний друк, цифровий друк і шовкотрафаретний. Широкоформатна технологія, безумовно, найпопулярніша і затребувана друк у зовнішній рекламі. Для невеликих тиражів і розмірів наклейок до формату А3, може використовуватися цифрова технологія, вона має перевагу як деталізацію зображення, але й вище за ціною в порівнянні з широкоформатною технологією. Найрідше застосовується шелотрафаретний друк. Вона підходить для друку на кольоровій плівці та для макетів, де є не більше 5 кольорів. Така технологія друку виглядає дуже ефектно і незвичайно, що подібні наклейки можна назвати дизайнерськими.
Існує багато серій плівки, різна щільність та різні кольори. Найпопулярніші кольори – це молочна плівка та прозора. Але є так само і аплікаційні плівки, що самоклеяться - використовуються для плоттерної порізки. Застосування плотера для різання дозволяє вирізати з вінілової плівки будь-які елементи за векторним макетом. Це можуть бути фігурні наклейки, вирізаний напис для оформлення вивісок та вітрин, різні елементи для декору стендів та вітрин тощо.

Сфера застосування самоклеючої плівки величезна:
- для обклеювання вітрин та торгових точок;
- обклеювання транспорту;
- для декорації скляних, металевих та інших поверхонь;
- для обклеювання вивісок;
- для обклеювання різної продукції;
- Реклама наліпки.

Як бачите, є безліч варіантів для друку та оформлення наклейок. Для втілення Вашої ідеї в життя звертайтесь до наших менеджерів, з радістю Вас проконсультуємо та запропонуємо найоптимальніший варіант для Вашої компанії!

keyboard_arrow_up