Бірки

Бірка - це маленька етикетка, прикріплена на товар. Головне завдання етикеток на одяг – це поінформувати про найменування товару, бренду, розмір, країну виробника, складу тканини, спосіб догляду, ціну. Головне завдання бирки - не лише залучити потенційного клієнта, а й наголосити на статусі компанії.
Ярлики бувають двох типів: паперові та тканинні. Паперові виготовляються цифровою технологією друку, офсетною та шовкотрафаретною. Папір може бути будь-якої щільності, але найчастіше застосовується 250-350 г/м2, а також часто виготовляємо бирки з дизайнерського картону, що робить ваш виріб привабливішим. Також є можливість  додаткової обробки: різні типи ламінації, тиснення, конгрев фольгою, вибірковий лак, Зазвичай бирки виготовляються з висіканням, тобто є отвір розміром від 3 мм до 6 мм, за допомогою якого бирка закріплюється на виріб.

Тканинні бирки можливі наступних видів: з нейлону, сатину, атласу та жаккардові бирки. Бірки із сатину та атласу можна надрукувати декількома способами, використовується сублімаційна та шовкотрафаретна технології, кожна з яких має свої особливості. Нейлонові бирки – за допомогою термотрансферних принтерів та плівки риббон. Жакардові бирки виготовляються способом жаккардового плетіння в 1, 2 або 3 кольори. Такі бирки в малому тиражі досить дорогі, тому є сенс їх виготовляти в тиражі від 2000 шт.

Якщо ж у Вас залишилися питання щодо виготовлення бірок – ми із задоволенням на них відповімо!

keyboard_arrow_up