Кафесети

Кофесети - це підкладка (серветка) на скатертину під прилади. Це незамінна річ у ресторанах, барах, піцеріях. Кофесети, або як їх ще називають - сети, або подтарельники - чудове доповнення фірмового стилю закладу. Сети – не лише допомагають запобігти плямам на скатертині, але й є відмінним рекламним інструментом, стильним елементом дизайну інтер'єру, чудовим способом для підвищення лояльності відвідувачів. На паперовій підкладці можна надрукувати будь-що: свій логотип, контактну інформацію, побажання приємного апетиту відвідувачеві, розмістити ходові позиції меню, або сезонні акції - загалом все те, що викликає у людини позитивні емоції та бажання повернутися до вашого закладу.
Стандартні розміри кофесетів А3 формат (297х420 мм) та рідше використовується А4 формат (297х210 мм).

Паперові мережі друкуються для одноразового застосування, тому найчастіше використовується папір офсетний, щільністю 80 г/м2, або папір крафт щільністю 80 г/м2. Звичайно ж можна використовувати і крейдований папір щільністю 90 – 350 г/м2, який передає яскравіші фарби, покрити аркуші додатково ламінацією, але це звичайно здорожує вартість тиражу.

Потрібні кафесети, але не знаєте, що на них друкувати і як оформити? Не проблема, наші менеджери із задоволенням підкажуть, а дизайнери розроблять макет, що відповідає корпоративному стилю вашого закладу.

keyboard_arrow_up