Каталоги

Каталогом називається багатосторінковий поліграфічний виріб, що містить список продуктів або послуг, з ілюстраціями і цінами. Каталог можна віднести як до інформаційного, так і рекламного видання. Каталог продукції зарекомендував себе як перевірений інструмент будь-якого працівника відділу продажу. Незважаючи на електронні каталоги, друковані – анітрохи не втратили своєї актуальності. Якісно надрукований і з гарним дизайном каталог стане незамінним у продажах та просуванні своєї компанії на будь-якому ринку.
Для друку каталогів використовується крейдований папір різної щільності. Існують стандартні розміри каталогів або брошур – А6, А5, А4, але ми можемо зробити будь-який розмір, який забажаєте. Для більш презентабельного виду обкладинки та підкладки  пропонуємо  покрити матовою, або глянсовою ламінацією, покрити окремі елементи вибірковим лаком, або конгрев фольгою, зробити нестандартну висічку – все це додати унікальності до Вашого виробу.

Дуже велику роль у друку каталогів відіграє дизайн та верстка. Важливо зробити обкладинку привабливою, внутрішню частину в міру інформативною та цікавою з додатковими картинками, або фотографіями продукту, що продається. Важливо оформити дизайн каталогу у фірмовому стилі компанії, адже тоді ваш бренд буде більш впізнаваним. Наші дизайнери майже чарівники, тому якщо замовте у нас дизайн та верстку каталогу – отримайте відмінний інструмент для продажу!

Наявність власного парку обладнання дозволяє нам друкувати брошуру або каталог від 1 екземпляра.

keyboard_arrow_up