Меню

Меню – це візитна картка будь-якого закладу, тому його вигляд має справляти гарне враження. Меню формує імідж ресторану, кафе, або бару так само як і інші атрибути, такі як: вивіски, форма персоналу, інтер'єр, кафесети та ін. Тому до його зовнішнього вигляду та якості виконання потрібно бути вкрай уважним. Меню має бути не тільки інформативним, але й зручним у використанні, а фотографії, або ілюстрації страв повинні бути максимально апетитними, щоб у Ваших відвідувачів виникло бажання замовити не одну страву і тим самим збільшити продажі.
Друк меню здійснюємо трьома технологіями: цифровий друк, шовкотрафаретний друк та офсетний друк. Офсетний друк застосовується найрідше, т.к. це тиражі від 500 шт меню, але актуальна для одноразових меню, наприклад, доставка їжі, або роздача біля ресторану/кафе з акційними або сезонними стравами.

Існує багато способів виготовлення меню, починаючи з вибору паперу та закінчуючи післядрукарською обробкою. Папір для меню зазвичай застосовується найщільніший 300-350 г/м2, але знову ж таки, якщо меню потрібно для роздачі, то щільність може бути як і у флаєрів - 130 г/м2. Ми завжди рекомендуємо покривати аркуші меню ламінацією, що продовжує їм життя, допомагає уникнути жирних плям і пролитих напоїв.
Розрізняють різні способи складання меню: біговка для складання меню вдвічі, або втричі (способи складання як у буклетів), складання на скоби, на пружину металеву, або пластикову, на болти та термопереплетенням.

Дуже важливий етап у створенні меню – це дизайн. У нас Ви можете отримати не тільки детальну консультацію з друку, але й поспілкуватися з дизайнером та втілити у життя розробку ідеального меню для Вашого закладу!

keyboard_arrow_up