Блокноти

На сьогоднішній день, незважаючи на розвиток технологій, блокноти не втратили своєї актуальності. Адже набагато зручніше вести запис поточної важливої ​​інформації. Блокноти популярні як ніколи у діловій сфері, ними користуються керівники компаній, бухгалтери, менеджери, лікарі, банківські співробітники, архітектори.
Крім прямого призначення для записів, блокноти виконують ще більшу роль у фірмовому стилі компанії, вони нагадають Вашим потенційним клієнтам та партнерам про Вас. На будь-якій діловій зустрічі зошит для записів обов'язково помітять, а кожен вирваний аркуш із логотипом стане ненав'язливим носієм реклами.

Здебільшого блокноти мають такі розміри – А4, А5, А6. Але зустрічаються й інші формати, габаритніші, або нестандартніші. Зазвичай блокноти збираються на пружину по верхньому або боковому краю, рідше - на скоби, або клейовим кріпленням.

У внутрішньому блоці ми пропонуємо чисті листи, листи в лінію, в клітинку, друк логотипу в один колір (що здешевить вартість) або повнокольоровий друк.
На особливу увагу заслуговує обкладинка блокнота, адже тут можна не тільки проявити свою фантазію в дизайні, а й розмістити логотип компанії та корпоративний слоган. Обкладинку та підкладу зазвичай друкуємо на папері 250-350 г/м2. Ущільнити її можна за допомогою глянсової або матової ламінації. Варто відзначити і виготовлення обкладинки з підкладкою з дизайнерського картону, а також післядрукарської обробки – тиснення, вибірковий лак, конгрев фольгою. Такі блокноти звичайно ж обійдуться дорожче, але погодьтеся, воно того варте!

Наші фахівці допоможуть з розробкою найефективнішого дизайну та втілять усі Ваші ідеї під час друку!

keyboard_arrow_up